Červenec 2013

Bella at Lake Lannier in Georgia - July 29,2013

31. července 2013 v 11:07 | Jaja |  Candids

-Z toho dne už jsem pár fotek a videí přidávala,dnes se konečně objevil celý candids :) ZDE si můžete přečíst o tom dni víc,jako kam přesně jeli,jsou tam i videa třeba jak Bella skáče do vody a tak :)
Bella photoshoot Unleash'd magazine

30. července 2013 v 19:06 | Jaja |  Photoshooty

-Bella fotila už dřív photoshoot pro Unleash'd magazine,teď se z něho objevily další fotky(pár už sem jich přiávala),Bella je tam naprosto nádherná,ty vlasy,oblečení..prostě všechno :3 Fotky jsou sice nekvalitní a navíc potagované,ale co se dá dělat,snad budou brzy zveřejněny v lepší kvalitě :) Na poslední fotce je scan z Unleash'd magazine,píšou tam o průběhu focení a tak :) Pátou fotku má i Bella na twitteru jako pozadí a druhá fotka je obálka časopisu :)image host image host image host image host image host image host

Bella & golf time

30. července 2013 v 16:42 | Jaja |  Zajímavosti

-Bella byla včera,29.července hrát s Tristanem,mamkou a její vizážistkou golf :)
-Bella taky sdílela fotku plakátu BTS ( Back to school) na kterém je i její fotka(vlevo),moc tam sice nejde vidět,ale i tak je to super :)


image host image host image hostBella - Georgia Park in Atlanta (27.7.2013)

30. července 2013 v 12:10 | Jaja |  Candids

-Bella si v sobotu udělala přestávku od natáčení a zašla si do jednoho zábavního parku v Atlantě. Moc jí to slušelo :) Ty šaty už jednou měla na sobě :) Byla tam se svojí kolegyní, vizážistkou, maminkou a možná i dalšími lidmi :)


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella on Lake Sidney Lanier

29. července 2013 v 11:58 | Jaja |  Zajímavosti

-Bella byla včera na lodi na jezeře Sidney Lanier.Byla tam s mamkou,Tristanem,Tonyou a samozřejmně i s Kingem :) Měla nádherný plavky a sdílela 2 videa,ZDE a ZDE,na jednom skáče do vody a na druhém je s Tristanem :)
-Další video sdílela dneska ZDE,a tam zrovna jdou do kopce,doporučuji pustit zvuk :D
Zítra to bude skvělý den!Jdu na loď s mamkou,Tristanem a Tonyou
Omluva + doplnění news o Belle

28. července 2013 v 21:41 | Jaja |  Zajímavosti

-Prvně se chci omluvit,že jsem tu týden nebyla,ale nečekaně jsem jela se sestřenicí na jejich chatu,kde není internet ani WiFi,takže jsem ani nemohla dát přes mobil hiatus :( Takže doufám,že nikdo neměl kontrolu Affs a všem Affs se omlouvám,že jsem neobíhala,teď budu obíhat každý den :) V tomhle článku teda doplním všechny novinky o Belle,které se staly když jsem byla pryč :)
-Na YouTube se objevil tutorial inspirovaný Belliným líčením :) Je to dobře udělané, pro časopis Seventeen :)-Vanessa Hudgens měla na jedné akci stejný, nebo podobný odstín tmavší rtěnky jako Bella a ZDE tedy můžete hlasovat, komu to ví sluší. Bella má světlejší pleť, takže si myslím, že to víc vynikne a rozhodně jí to sluší víc :)


-Na Twitteru jsem náhodou narazila na pár zahraničních časopisů, kde se zmiňují i o Belle :) Na posledním je rusky napsané něco v tom smyslu, že když kolem sebe Bella nemá žádného kamaráda, hudba je její nejlepší přítelkyní :)

image host image host image host image host


-Objevily se nové neznámé fotky pro časopis BOP,obě jsou nádherné :)

image host image host


-Bella toho za těch pár dní, kromě natáčení, stihla v Atlantě hrozně moc!:) Navštívila dětskou nemocnici, obrovské akvárium, nebo třeba továrnu, kde se vyrábí Coca-Cola! :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


-Naše sladká Bella Thorne na sebe bere větší dramatickou roli! Shake It Up hvězda je obsazena do hlavní role v dalším filmu Home Invasion, thrilleru v režii Seana Carter. Bude hrát roli Jamie, která má temné tajemství. Home Invasion sleduje příběh rodiny zajaté vetřelci, kteří hrají hru na život a na smrt. Film by měl přijít do kin někdy v roce 2014.Už se na něj hrozně těšim :)


-Nové fotky Belly z Atlanty :)

image host image host image host image host image host


-Asi před týdnem jsem přidávala fotky,kde byla Bella navštívit jednu školu v LA,teď jsem zjistila,že je o tom i krátké video,a že jim šla dát nějaké pomůcky,aby se dětem dostalo lepšího vzdělání.Je to od ní moc hezké :)


-Našla jsem jednu novou stills k dílu z budoucnosti - 'Future It Up' :D Tento díl se v USA bude vysílat už dnes, 28. července :)

image host


-Našla jsem dvě ukázky k dílu 'Future It Up'. Bude opravdu vtipný!:D Jedna mi sem bohužel nejde vložit, takže klikněte ZDE a jeďte myší trošku níže :)-Bella podle zdroje nejspíše získala cenu v kategorii 'The One To Watch' na Young Hollywood Awards 2013, které se budou konat již ve čtvrtek 1. srpna! Uvidíme, jestli Bella dorazí z Atlanty na předávání cen :) Každopádně moc gratuluji!


-Bella má novou roli, a to ve filmu "Créve Coeur"!Režisérka tohoto filmu je Kimberly McCullough. Nedávno tweetovala "Jsme tak rádi, že vám můžeme oznámit, že hvězda Disney Bella Thorne byla vybrána hrát hlavní roli Alex v Créve Coeur."Je to opravdu úžasné! Sice kvůli těm všem rolím, které teď Bella získala musí skončit seriál Na parket, ale za to to stojí!:)

-Mám tady osobní fotky z Atlanty :) Fanoušci čekali na Bellu dokonce po natáčení a fotili se s ní!:) Je tak milá<3

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


-Našla jsem jedno video, ve kterém Bella zdraví své fanoušky, fotí se s nimi, a tak..:)
Bella poster BRAVO CZ

22. července 2013 v 18:00 | Jaja |  Zajímavosti

-Úžasná novinka!! Bella je na plakátě v aktuálním čísle českého BRAVA! :3 Použili nádhernou fotku z photoshootu pro Billboard Music Awards.Dneska si tohle číslo určitě koupím :)


image hostBella & summer time

22. července 2013 v 14:53 | Jaja |  Zajímavosti

-Bella včera opět sdílela fotku od bazénu a opět měla nádherné plavky :)
-Sdílela video ZDE s Kingem,je to hrozně ňuňatý :3
-Dál sdílela ZDE video,kde s její mamkou jedou v golfovém vozíku...a Bella řídí :D Její máma to popsala jako "Ona řídí...ale ne" :DDimage hostBella Thorne Vote

21. července 2013 v 18:07 | Jaja |  Zajímavosti

-Bella je mezi 10 celebritami s nejvtipnějším tweetem.Tweet v překladu znamená : "Neslyšela jsem,co jsi řekl,takže se prostě usmívám a doufám,že to nebyla otázka." :DD Hlasovat pro ni můžete

ZDE
Bella - pool with King + na obálce Unlesh'd

21. července 2013 v 15:43 | Jaja |  Zajímavosti

-Bella byla 20.července(včera) u bazénu a opalovala se,měla nádherné plavky :3
-S fotkou z photoshootu pro Aritziu se objevila na obálce časopisu Unlesh'd,je tam naprosto nádherná :)
-Dole jsou 2 Belliny tweetyimage host image hostČím víc jsi divný,tím víc jsi zábavný. #ZůstaňOriginální

Nezáleží na tom,co haters(od hate-nenávist) řikájí,ignoruj je,dokud nezmizí :)Bella photoshoot OK Magazine

20. července 2013 v 18:13 | Jaja |  Photoshooty

-Bella nafotila další photoshoot pro OK Magazine,hrozně jí to sluší,vypadá tam o hodně starší :)image host image host image host image host image host image host image host image host

Doplnění news o Belle

20. července 2013 v 13:16 | Jaja |  Zajímavosti

-Konečně už jsem zpátky z tábora a v tomhle článku doplním všechny novinky o Belle které se objevily,když jsem byla pryč :)

-Bella se objevila 13.7. v pořadu na MTV, který nese název 'The Show With Vinny'

image host image host image host image host image host image host image host image host


-Objevila se další fotka Belly,když byla 9.7. navšívit jednu školu v LA

image host


-14.7. byl v USA vysílán nový díl SIU :)-Z 14.7. se objevily new osobní fotky Belly, a právě v tento den Bella přiletěla do Atlanty,kde bude pokračovat natáčení filmu Blended !!

image host image host


-Objevilo se 5 nových promno fotek k 3.sezóně SIU

image host image host image host image host image host


-Byly zveřejněny stills z SIU dílu "Psych It Up",který byl 14.7. vysílán v USA :)

image host image host image host image host image host image host


-Fotka Belly z 15.7 - to už je v Atlantě :)

image host


-O Belle se zmínili v jednom brazilském časopise :)

image host


-Objevila se informace, že se Bella objeví na jedné akci časopisu Teen Vogue, na 'BTSS' (Back To School Saturday - údajně módní přehlídka) již 9. srpna v Grove v Los Angeles a 10. srpna na nějaké akci obchodních center USA :)


-Objevily se 2 stills z dílu "Brain It Up" z SIU :)

image host image host


-Objevila se fotka Belly s fanynkou a fotka jejího portrétu od fanouška :3

image host image host


-Byly zveřejněny první fotky k filmu Blended,kde Bella hraje :)

image host image host image host


-Z natáčení filmu Blended z Atlanty se objevily osobní fotky!') Jsou s fanoušky a na té poslední je Bella i s režisérem, Frankem Coracim :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


-Bella podepsala smlouvu s Hollywood Records, o tom už jsem dřív psala, to znamená, že může mít i svou desku :) Bella na ní už pracuje a první písnička by se měla objevit již na podzim 2013. Teď už Bellu zařadili na stránkách Hollywood Records mezi všechny umělce, se kterými podepsali smlouvu!:) TADY je kompletní seznam a ZDE je jenom o Belle :)


-Z 19.7. se objevily osobní fotky Belly z Georgie,je tam hrozně kráská,má nádherný outfit i vlasy :)

image host image host image host image host image host image host image host image hostBella T. - ohodnoť to #3

15. července 2013 v 8:00 | Jaja |  Ohodnoť to
Přednastavený článek(do 20.7. jsem na táboře)

-Dneska budu hodnotit 3 Belliny outfity,všechny jsou úžasný,dva z nich jsou z photoshootu a jeden měla Bella normálně venku :)


-Tenhle outfit měla Bella nedávno při focení photoshootu pro obchod Aritzia.Celkově je to nádhernej outfit,úžasný kusy oblečení,spousta super doplňků,boží vlasy...Začnu kalhotami,které se mi líbí asi nejvíc.Mají úžasnou modro černou barvu a super vzor,jsou to spíš takové legíny.K tomu jsou světle modré boty na podpatku,mě se obvykle takový styl botů na podpatku nelíbí,ale tyhle sou nádherný :) Ještě je úžasný to sako,které má úžasnou sytou barvu a dokonale se hodí k vršku i ke kalhotám.Vršek je hodně zajíamvý,na první pohled to vypadá,že je to z více kusů,ale je to opravdu jen jeden kus :) Jako doplňky má velké prsteny,které se k tomu skvěle hodí a úžasně celý outfit doplňují :) Rozhodně jí dávám číslo 10 ! :))


-Tenhle outfit měla Bella taky na focení photoshootu,ale už ne pro Aritziu,bylo to focení pro parfém,kterému je Bella tváří :) Jak se říká "v jednoduchosti je krása" a v tomhle případě se to vyplatilo též :) Bella má nádherné fialové šaty s květinovým vzorem,je to i krajkované a vypadá to úžasně!K tomu má černé boty na podpatku.Doplňků moc nemá,(ty náramky jsou její,nosí je pořád :))ale má úžasnou červenou rtěnku a vlasy v drdolu.Za tenhle outfit jí o5 dávám číslo 10 ! :))-Poslední outfit,který měla Bella 8.7 v LA,když venčila svého pejska Kinga :) Je to jednoduchý letní outfit.Tričko,i když je "obyčejné" je úžasné,má super střih i barvu.Kraťase sou taky super,vůbec sem si nevšimla(až po zvětšení),že na kraťasech jsou papoušci :D To bych si asi nekoupila,ale na Belle to vypadá skvěle :) K tomu má boty converse oranžové barvy,doma mám úplně stejné :) Doplňků opět moc nemá,jen zase své náramky a dokonalé bílé brýle :3 Nemůžu jí dát jiné číslo než 10 :)

Hiatus 13.7.-20.7

12. července 2013 v 15:34 | Jaja |  Ostatní počteníčka...

HIATUS 13.7-20.7

-Z názvu jste poznali,že bude hiatus..jedu totiž zítra ráno na tábor a vrátím se za týden, 20.7 :) Přednastavím pár článků ohodnoť to a možná ještě stihnu přidat pár fotek z Grown Ups 2 premiéry,na která dnes byla Bella :) Taky jsem včera večer udělala nový layout,tamten tu už byl dlouho,takže změna,ale zas mi bude týden trvat než si na něj zvyknu :D Až přijedu tak všechny novinky doplním..jžiš,to budu doplňovat alespoň půl dne :DD Možná,pokud tam bude WiFi tak něco přidám z mobilu,ale nevim no,vždycky to maj zaheslovaný a svině nechcou říct heslo :D Takže za týden zlatíčka :3 :)

Prosím všechny Affs,aby mě omluvily z obíhání a kontrol ! díky :))


Bella vs. Bella Aritzia #2

11. července 2013 v 20:03 | Jaja |  Foto týdne
-Minule vyhrála druhá fotka se 14 hlasy,měla o 5 hlasů víc než fotka první.Vítěznou fotku najdete jako vždy vlevo v menu.Pro tento týden jsem o5 vybrala dvě fotky z photoshootu Belly pro obchod Aritzia,obě jsou naprosto úžasný,takže hlasujte,která se vám líbí víc :))1.fotkavs.


2.fotka


Bella black and white

11. července 2013 v 16:00 | Jaja |  Zajímavosti

-Bella sdílela další 2 černobílé fotky ze zákulisí focení shootu pro Aritzia,včera jsem sem ještě přidávala 2,dneska přidávám další 2.V tom samém článku sem taky přidala fotku Belly s dětmi,které byla navštívit ve škole v LA,dneska se objevila z toho dne další fotka :)
-Zítra jde Bella na premiéru filmu GrownUp2,takže se můžetetěšit na plno fotek a videí :)


image host image host image host

Bella interview

11. července 2013 v 15:08 | Jaja |  Zajímavosti

-S Bellou dělal časopis TeenVogue rozhovor,je to docela zajímavý,přeložila sem ho,takže si ho můžete přečíst :)) k produktům jsem vám vždy napsala co to je + odkaz na obrázek :)Jaké produkty nosíte ve své make-up tašce?
"Některé z mých oblíbených produktů jsou Revlon Just Bitten Kissable Lip Stain (rtěnka,obrázek ZDE), CK One Pure Color Lipstick v Dollface(rtěnka,obrázek ZDE), YSL Touche Eclat Foundation(make-up,obrázek ZDE), Flower Extreme Measures Mascara(řasenka,obrázek ZDE). Vždycky svůj vzhled dokončím voňavkou Vera Wang Princess Pink(obrázek ZDE)."

Jakou nejlepší beauty radu jste kdy dostala?
"Moje make-up stážistka, Tonya Brewer, mě naučila,že je důležité se denně hydratovat. Hydratace je nutná, pokud chcete mít hezkou pleť."
Jakou nejúžasnější věc jste se naučila v maskérně?
"Další trik mojí stážistky Tonyi je, jak zajistit,aby kontury obličeje vypadaly skvěle z každého
úhlu!"
Bello,musíte nám prozradit: Jaktože jsou vaše vlasy tak neuvěřitelně lesklé?!
"Beru biotinu (vitamín B). To opravdu pomáhá,aby vlasy rychleji rostly a byly zdravé a lesklé."

Jakou radu byste chtěla dát všem dospívajícím ve vašem věku?
"Nesnažte se zapůsobit na ostatní. Vždy buďte sami sebou!"Bella shoot + návštěva školy

10. července 2013 v 21:17 | Jaja |  Zajímavosti

-Bella byla včera navštívit jednu školu v LA,hrozně jí to slušelo,vlasy měla zapletené do copu,akorát se mi zdá,že je má nějaký dlouhý,a určitě jí tak rychle nevyrostly,takže je má podle mě prodloužené :) S dětmi se vyfotila
-Sdílela 2 fotky ze zákulisí focení shootu,jsou černobílé a totálně dokonalé :3 Bella ještě sdílela jedno video ze zákulisí focení ZDE,jednu fotku jsem z toho vystřihla :)
-Bella se ještě byla dneska koukat na Tristana jak hraje Baseball :)image host image host image host image host


Jdu se dívat na @tristanklier89 na jeho baseballovou hru! Do toho Tristane


Tenhle pátek....#GrownUps2 Nemůžu se dočkat!Bude to taková legraceeeBella shorts

10. července 2013 v 17:00 | Jaja |  Ohodnoť to

-Bella po návratu z Afriky byla s Tristanem venku a měla nádherný kraťase,který si o pár dní později vzala i Noah Cyrus,podle mě víc slušely Belle,takže dole je anketa a hlasujte na kom se vám líbí víc :))


Bella má podle mě celkově lepší outfit,Noah mě hodně zklamala,už se oblíká pomalu stejně hrozně jak Miley.Vzít si plavky do města,čepici na hlavu a k tomu je ještě bez bot -_- Možná jde od bazénu a šla si jenom koupit pití jak má na fotce,ale aspoň si tu košili mohla zapnout :D No,zpět k Belle,ta má super triko,barevně se to hodí ke kraťasům,bohužel boty vidět nejdou,ale tak určitě narozdíl od Noah nějaký má :D Belle dávám číslo 10 :))

Bella behind the scenes

10. července 2013 v 14:30 | Jaja |  Photoshooty

-Bella sdílela 2 videa ze zákulisí focení jejího photoshootu pro Aritzia,vystřihla jsem z videa pár fotek,kdyby někomu videa nešla spustit. videa ZDE a ZDE :)


image host image host image host