Září 2012

Zendaya & boty

25. září 2012 v 10:00 | Jaja |  Ohodnoť to

Zendaya & boty

Koukala jsem na její fotky a vidím,že skoro vůbec nenosí podpatky ;)) Je spíše na takové boty stylu-pohorky,ale zároveň velice stylové ;)) No podívejte se sami a ohodnoťte :)

Tyhle boty měla na focení,jsou vysoké,na tkaničky,tyhle se mi moc líbí ;)) Dávám číslo 10 !!

Tady má taky vysoké,na tkaničky,kožené,k šatům podle mě ideélní,pokud nechcete podpatky.Dávám číslo 9 !!

Tady boty nejsou moc vysoké,navíc mají ze předu stříbrné zdobení z kamínků nebo z čeho,jak už jsem říkala,k šatům ideální ;)) Dávám číslo 10 !!

Tyhle boty se dajuí vzít nejen k šatům ;)) vipadá to moc pěkně,stylově ;)) Dávám číslo 10 !!

Z blízka se mi tyhle boty zrovna 2x nelíbí,spíš by se k tomuto stylu hodily ty podpatky,ale co už,jinak to Zendaye sluší,dávám číslo 8 !!



Podzimní barvy

24. září 2012 v 15:05 | Jaja |  Ohodnoť to

Zendaya a podzimní barvy ;)

Začíná podzim,Zendaya ví,jaké barvy se na podzim nosí,je to převážně oranžová,hnědá,a takové ty "zemní" barvy ;)) Podle mě se naprosto božsky k sobě hodí hnědá a oranžová,zdá se,že si toho všimla i Zendaya :))

So-go !!


Rovněž frčí i tzv. "gepardí potisk",doplaněný vysokými botmi bez podpatku(jedině dobře ;)) stylovými kalhoty a úžasnými náušnicemi-zlatá barva,dlouhá délka-dokonalé !! Ovšem kdyby jste k tomuto chtěly boty na podpatku,dejme tomu také s gepardím potiskem,musely bysme tyto kalhoty vyměnit za potrhané ryfle a bylo by to !! ;)) Dávám číslo 10 !!

Zde stejné kalhoty a boty,ovšem vršek je vyměněn za oranžový top,podle mě ideální ;)) náušnice též vyměněny za stříbrné,né tak dlouhé,dávám číslo 9 !!



Nehty Zendayi Coleman

24. září 2012 v 11:14 | Jaja |  Ohodnoť to

Zendaya a její nehty ;))

Zendaya,stejně jako Bella nosí nádherné nehty,nedávno slavila svoje 16.narozeniny a na jejich počest si nechala udělat nádherné nehty do takového rockového stylu ;)) Nehty Belly jste mohly vidět v asi předminulém článku v rubrice "Vše co holky chtějí" :)) Tak se mrknětě a kdyžtak porovnejte,Bella má sama o sobě takový "sladký styl",zatímco Zendaya je trochu rockerka,no,koukněte na fotky níže a sami ohodnoťe :))

Toto jsou ty nehty na tu její oslavu narozenin ;)) Dávám číslo 10 !!



Tady máte ještě malou ochutnávku nehtů,které si nehcala dělat teďka nedávno(už po tý oslavě)

Zendaya nosí nehty takové jakoby dokulata,to se mi až tak nelíbí,ale tak každý má svůj vkus a styl,ale jinak je to moc hezké ;)) Dávám číslo 8 !!



Další foto týdne..

24. září 2012 v 10:58 | Jaja |  Foto týdne

Opět Zendaya vs. Bella =))

Tady jsou,jak už jistě víte,dvě fotografie,dole je anketa,tak hlasujte,která fotka je hezčí :))



foto č.1


foto č.2


Premiéra "Spring Breakers"

23. září 2012 v 18:45 | Jaja |  Ostatní počteníčka...

Film v hlavní roli Seleny,Vanessy,Ashley a Rachel

Už jste slyšeli o filmu Spring Breakers?Určitě ano ;)) a pokud ještě ne,máte se na co těšit !! V hlavích rolích jsou Selena Gomez,Vanessa Hudhens,Ashley Benson a Rachel Korine.Film má mít premiéru na filmovém festivalu v Benátkách :)) Film dorazí do kin na začátku roku 2013,nemůžu se dočkat =)) !!









Daleká cesta

22. září 2012 v 17:05 | Jaja a Lulu

Cesta do Paříže a Anglie ;))

Z nadpisku jste si jistě přečetli,že já a Lucka pojedeme do paříže a anglie,vlastně tam jedeme se školou a jede se až za půl roku,v květnu,ale už teď se nehorázně těším :DD v Anglii jsem nikdy nebyla,natož v Paříži,pojedeme tam na 6 dní,nejprve do Paříže,tak budeme 1 den a přespíme v hotelu,pak pojedeme do té Anglie kde budeme 2 dny u rodin,budu fotit jak blbá,takže se můžete těšit na spoustu fotek jak památek,eifelovy věže atd...,ale i místí móda ;)) všichni si asi představujeme pařížské barety a šály,já se o tom přesvědčím :DD půjdeme i do muzea Louver(nevím jak se to píše,pardon :DD)no,každopúýdně je tam obraz Mona Lisa a další slavná díla ;)) Bella Thorne se Zendayou taky byly v Paříži,a tady pár fotek ;)) :)

Zendaya má luxusní boty ;)) a obě mají baretym,které se v paříži nosí,ale to všichni víme :DD

Na téhle fotce opět Bella září ;))

Nákupy ;)) :D


image

image

image

Snad se líbilo ;))


Konec září

22. září 2012 v 16:53 | Jaja
Takže ahoj,dlouho jsem nic nepsala,za prvé je září,no už v podstatě konec září,je škola,plno písemek,zkoušení atd...vždyť to znáte ;)) a za druhé jsem nemocná,čímž se dostáváme zpět k prvnímu důvodu,protože sem nemocná asi 2 týdny a za tu dobu jsme psali nehorázně moc testů,takže než ty známky dohoním a vše se naučím,zabírá to docela dost času..no,ale vraťme se z5 k této rubrice ;)) Zářé je měsíc barev a i když je za chvíli říjen,měly bysme podle mě nosit barevné věci a to paltí i pro laky na nehty,našla jsem fotku nehtů,jak to nosí Bella,dole je fotka ;)) No,také jsem si všimlůa,že Bella vůbec nenosí na všech nehtech stejnou barvu,a proč ?? holky,tohle je už out ;))


Tady můžete vidět,jak má Bella střídavě nehty nalakované,růžová a zelená ;))