Červenec 2012

Holky v akci

8. července 2012 v 16:10 | Jaja |  Ohodnoť to

Bella a Zendaya

Dnes budeme hodnotit Bellu a Zendayu.Toto oblečení měly na sobě při focení pro Shake it UpBella-Šaty,co m ána sobě Bella jsou naprosto nádherné!Skvělá kombinace barev i střihu.Horní část uplá a spodní volná,vlající při větru nebo chůzi.Boty bych k těmto šatům volila úplně jiné,moc se k nim nehodí,podle mě by se k tomu hodily nějaké světle růžové či béžové na cca polovičním podpatku než co má teď,možná ale chtěly,aby byla stejně vysoká jako Zendaya,takže....na levé rlce má doplňky ve formě cca 5-10 náramků,na krku má náhrdelník,malý a nenápadný s přívěškem.Účes má úplně obyčejný,vlasy jen navlněné :) Hodnotím číslem 9 !!

Zendaya-To,co má na sobě Zendaya se mi vůbec nelíbí.Vršek jakštakš ujde,ale ty kalhoty se už nenosí,tedy alespoň v jejím věku.nejvíc se mi na tom asi líbí ten tyrkysový svetřík.Pod ním má pruhovanébílo červené trika,to se k tomu hodí,dále má ryflové kalhoty do tzv. "zvonu" , podle mě by se k tomu ale mnohem víc hodily ryfle tzv. "roury"
Boty nejdou moc vidět,ale zblízka taky nejsou moc pěkné.Dala bych jí k tom unějaké pěkné tenisky,nebo balerínky či žabky.Doplňky má,na pravé ruce má cca 5 náramků.Vlasy má jako obvykle navlněné :) Hodnotím číslem 6 !!


Dejte mi i vy vědět,co si o tomto oblečení myslíte ;))


Nové foto července

4. července 2012 v 19:24 | Jaja |  Foto týdne
Další foto týdne,tentokrát rozdílem 2 hlasů vyhrála fotka Zendayi Coleman.

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-