Září 2010

Dog dancing

28. září 2010 v 9:24 | Jana
Dnes si něco povíme o Dog dancing neboli tanec se psem.

Za doprovodu hudby předvádí pes různé figury a prvky. Je to takový soulad člověka psa a hudby. Tanec se psem je disciplína,která se hodí pro každé plemeno psa. Výhodou je pokud máte temperamentního pejska a je mezi vámi dobrý kontakt. Tato disciplína, je velmi nenáročná na prostor a nepotřebujete k tomu nic víc než svého psa a odměnu pro něj. Při soutěžích tance se psem bývá v Čechách otevírána i kategorie pro zdravotně postižené psovody a tato disciplína je jednou z těch které se tito psovodi mohou věnovat.

A teď fotky!A AJI TO NĚJAKÉ VIDEO!

nová ohlávka

26. září 2010 v 19:02 | Jana
Tu jsem Vám takhle šla koupit Kortě,mé kobylce novou červenou ohlávku,ale po týdnu se jí rozbylo zapínání,i když byla z kvalitního obchodu Equisboy,ale prostě se tozbyla,tak asi zítra nebo pozítří půjdu kupovat novou,snad už velmi kvalitní,která se jí nerozbyje.Nu ale co,tady je pár obrázků,dole je anketa,tak můžete hlasovat!

ČÍSLO 1ČÍSLO 2ČÍSLO 3ČÍSLO 4


TO BYLO VŠECHNO,VYBERTE PRO MOU KOBYLKU TU NEJHEZČÍ A NEJKVALITNĚJŠÍ OHLÁVKU!ANKETA JE DOLE!

Ranch-koně

26. září 2010 v 18:50 | Jana
Na našem ranchi se to teda pěkně rozjelo!Nejen že už tam máme vlastnoručně vyrobené boxy,a dodám vám že jsou pěkně veliké!Ale měli jsme tam jen 3 koně,pouze už Kortu,Oriona a Fandu.
Viky a Fascinace a Ladyna už tam nejsou.Proto Verča(majitelka a zároveň trenérka) koupila 2 nové koně!Jednoho koně Amerického klusáka jménem Jimy,a jednoho poníka shetlanda,který má oči jako quarter horse,a jmenuje se Bára.Teda jmenovala,ale proto,že už tam je pes jménem bára,tak jasme ji přejmenovali na Adélku.Tak,tohle jsou poslední novinky z ranche!Brzy budou další!Těšte se!

Jimy

25. září 2010 v 7:42 | Jana
Na našem ranchi máme nového valáška.Amerického klusáka jménem Jimy.Byl koupen za 25 000,ale i přesto je podvýživený,máv něco s nohou a je hodně pokopaný od našich koní,protože se ještě neznají.Kolik je mu let přesně nevím,ale typuji tak 11 let,možná méně,možná více.Ještě nemám fotku,ale až budu mít,rozhodně ji semka dám!Má bílou hvězdičku a bílé ponožky nad spěnku na obouch zadních nohách.Přední má hnědé a jinak je celý světlý hnědák.Hřívu má černou.

povolání

5. září 2010 v 18:11 | Jana
Tak,já jsem tak trochu přemýšlela o tom,jaký bude můj život až mi bude 20,a vymyslela jsem to takhle:

Další varianta - Rodinný Dům Klassik 104
Budu mít malý rodinný domeček,asi se 3 pokoji-to auto tam neplatí,ale ta garáž ano.Chtěla bych tam mít dle financí i malinkatý bazén,ale to jen možná.Barva mi vyhovuje zelená,krásně světlá :)

Psí inzerce - Hovawart - Hovawart - krásný kluk
Chtěla bych mít štěně Howavarta,nebo borser kolie.Ale spíš borserku.na obrázku je Howavart.
A pracovala bych jako veterinářka,která by měla ordinaci přímo v domě.Dole bych měla ordinaci a v horním patře bych normálně bydlela.Plat bych měla celkem slušný,říkala máma,protože vetrináři se mají dneska velmi dobře.takže bych asi neměla s penězmi myslím žádný problém.do budoucna bych si chtěla koupit i koně.A to nejlepší na tom?že nikdy nebudu muset volat veterináře,když se mu něco stane,protože sama bduu vetrinářka,to je plus i u mého psa,takže...já se na svůj život moc těším!Chcete si taky vyzkoušet jaké to je,naplánovat si do budoucna všechno?tak zkuste!je to vážně sranda.
Jestli se ptáte na děti a manžela.Děti bych zatím nechtěla mít,manželství též nechci uspěchat,takže,zatím zůstanu u zvířat,stvořeních,které nadevše miluju!

ŠKLA UŽ JE TU!

5. září 2010 v 17:58 | Jana |  Ostatní počteníčka...
Tak,a máme tu školu!Pro většinu z vás,tu bude buď první den¨na základní škole,nebo na střední nebo dokonce i na vysoké!Nebo prostě jenom postupujete do dalšího levlu života,čímž i škola a učení bude mnohem těžší.Já jsem letos v 6.B a hrozně mě třeba baví fyzika,zemák,dějepis a němčina,taky laboratorní technika,je to fakt super se dívat takovýma těma mikroskopama atd...mno a jak se máte vy ve škole?Mimochodem my tam máme 6 nových děcek.5 kluků a 1 holku.Holčina je suprová,ale kluci,tií stojí za hovno,sam špeky a tupý jak poleno!
Mno,můžete my poslat své příběhy o škole a kamarádech.na janinkaverostova@seznam.cz a já to zveřejním na blogu :)